KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15028094
nr 1502 8094
Lennart Glemme
(f. 1927), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 103/360, daterad -70, Stockholmsmotiv. Bildmått: 10x13 cm, yttermått inklusive ram: 25x27
Lennart Glemme, svensk målare född i Göteborg 1927.
Utrop:
500 kr
måndag 14 november 2022
kl 20:54:43